Region > Dziś wręczenie kulturalnych nagród

  Region > Dziś wręczenie kulturalnych nagród

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Najwybitniejsi działacze kultury z naszego regionu odbiorą dziś nagrody zarządu województwa podkarpackiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

  Zygmunt Cholewiński, marszałek województwa wręczy nagrody o godzinie 11 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Indywidualne nagrody za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzyma 14 osób. Wśród nich jest Janusz Kutyła muzyk, instruktor i Marek Woynarowski animator teatru i widowisk muzycznych ze Stalowej Woli. Jest także Stanisław Dziobak plastyk, wikliniarz z Tarnobrzega oraz Wiesława Czarnecka autorka pieśni i poezji patriotycznej z Gorzyc.

  Indywidualne nagrody za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzyma między innymi Agnieszka Fryc, instruktorka tańca, organizator życia kulturalnego z Niska. Zbiorowe nagrody za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury odbiorą panie z Zespołu Obrzędowego "Lasowiaczki" z Baranowa Sandomierskiego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo