Stalowa Wola > Nietrzeźwy lekarz pogotowia ratunkowego...

  Stalowa Wola > Nietrzeźwy lekarz pogotowia ratunkowego dyscyplinarnie zwolniony

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dyrektor szpitala w Stalowej Woli Edward Surmacz wszczął procedurę dyscyplinarnego zwolnienia lekarza, który na dyżurze z piątku na sobotę pracował po spożyciu alkoholu. Miał w wydychanym powietrzu 2,06 promila alkoholu.

  O zamiarze zwolnienia lekarza dyrektor powiadomił wczoraj związki zawodowe, których lekarz był członkiem. Zaraz po tym, jak wezwana przez pacjenta policja stwierdziła, że dyżurujący na pogotowiu ratunkowym lekarz jest nietrzeźwy, dyrektor odsunął go od pracy.

  O przypadku nietrzeźwego lekarza napisaliśmy w dzisiejszym "Echu Dnia". Dyrektor Surmacz wyraził ubolewanie z powodu zdarzenia, które - jak zapewnił - wydarzyło się po raz pierwszy i ostatni za jego kadencji. Przypomniał, że wcześniej usunął z pracy w pogotowiu dwóch lekarzy, w stosunku do których miał tylko0 podejrzenie, że mogli pracować pod wpływem alkoholu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo