Tarnobrzeg > Postrach tarnobrzeskich sklepów w areszcie

  Tarnobrzeg > Postrach tarnobrzeskich sklepów w areszcie

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu aresztował tymczasowo na miesiąc 33-letniego mężczyzną z Tarnobrzega, podejrzanego o próbę dokonania trzech włamań do sklepów. Został… dwukrotnie zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku.
  Stróże prawa ustalili, że 33-latek 19 maja wybił szybę w drzwiach wejściowych sklepu spożywczego przy ulicy Sienkiewicza. Złodziej został spłoszony przez uruchomiony alarm i uciekł. Za niespełna tydzień podjął kolejną próbę włamania - tym razem do sklepu przy ulicy Kopernika. Tym razem wybił szybę wystawową. Został jednak zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów.

  - Policjanci prowadzili dochodzenie w sprawie włamań. Nikt nie przypuszczał, że zuchwały złodziej podejmie kolejną próbę - mówi podkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.
  30 czerwca mężczyzna pojawił się przed sklepem spożywczym przy ulicy Kopernika. Aby dostać się do środka, zaczął wyrywać deski z bocznej ściany sklepu. Wtedy nadjechał policyjny radiowóz i 33-latek po raz drugi został zatrzymany na gorącym uczynku.

  Tym razem wobec zuchwałego złodzieja nie zastosowano wolnościowego środka zapobiegawczego - sąd osadził go w tymczasowym areszcie. Straty spowodowane włamaniami oszacowano na około dwa tysiące złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo