Baranów Sandomierski > Jeden los, tyle szczęścia w dni gminy

  Baranów Sandomierski > Jeden los, tyle szczęścia w dni gminy

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  - Kupiłam los pierwszy raz w życiu i od razu wygrałam samochód - mówi zadowolona Wioletta Niedziałek z Jadachów, która wygrała główną nagrodę w loterii organizowanej w ramach Dni Baranowa Sandomierskiego. Wczoraj pani Wioletta odebrała kluczyki do czerwonej skody fabia.
  O swoim szczęściu pani Wioletta opowiadała odbierając kluczyki przed zamkiem w Baranowie Sandomierskim. Los, który kosztował 15 złotych, pani Wiola kupiła w niedzielę, drugiego dnia obchodów. - W sumie to nie wiem dlaczego, bo nigdy wcześniej nie grałam na żadnej loterii - przyznaje kobieta. - Kiedy usłyszałam, że to właśnie ja wygrałam samochód, nie chciałam wierzyć. Gratulowali mi znajomi i obcy ludzi. Będzie to drugi samochód w naszej rodzinie. Będę nim jeździła do pracy i na zakupy.

  Wśród tych, którzy odebrali wczoraj nagrody była także Anna Smykla z Woli Baranowskiej. Pani Ania wygrała kino domowe. - Sporadycznie kupuję losy - mówi zadowolona. - Trzy lata temu, podczas obchodów 650-lecia Baranowa kupiłam los, ale nic nie wygrałam. Teraz miałam więcej szczęścia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo