Stalowa Wola > Od jutra zmiany w komunikacji

  Stalowa Wola > Od jutra zmiany w komunikacji

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Szykuje się spora zmiana w ruchu pojazdów po Stalowej Woli. Od najbliższej środy 11 lipca do 20 sierpnia będzie nieprzejezdne skrzyżowanie ulic Hutniczej, Popiełuszki i 1 Sierpnia przy komendzie policji.

  W tym czasie układana będzie nowa kanalizacja, a po niej nowa nawierzchnia ulic. Nieprzejezdne będą więc odcinki ulicy Popiełuszki od skrzyżowania z Hutniczą do torów kolejowych oraz ulicy 1 Sierpnia do ulicy Kilińskiego i ulicy Hutniczej od skrzyżowania z Ofiar Katynia do Popiełuszki.

  Objazdy będą ulicami Komisji Edukacji Narodowej i Mickiewicza. Na szczęście pod koniec tygodnia oddany zostanie wreszcie wyremontowany odcinek ulicy Ofiar Katynia od dworca kolejowego do skrzyżowania z Hutniczą, gdzie zostało wybudowane rondo. Czynny będzie już także odcinek ulicy Hutniczej od nowego ronda do ulicy Metalowców.

  Na skutek prac drogowych czasowej zmianie ulegną trasy przejazdów autobusów komunikacji miejskiej i międzymiastowej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo