Stalowa Wola > Finał prac przy modernizacji odcinków ulic

  Stalowa Wola > Finał prac przy modernizacji odcinków ulic

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Być może już jutro otwarty zostanie w Stalowej Woli dla ruchu zmodernizowany odcinek ulicy Hutniczej, nowe rondo i odcinek ulicy Ofiar Katynia od dworca kolejowego do ronda.

  Po wielu miesiącach robót przy wymianie kanalizacji sanitarnej, nareszcie zakończyły się prace przy układaniu nowych nawierzchni asfaltowych i chodników na odcinku ulicy Hutniczej i Ofiar Katynia. Na skrzyżowaniu tych ulic powstało rondo.

  - Jesteśmy po odbiorze prac - powiedział nam Sylwester Piechota, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim. To ważna dla miasta inwestycja, bo odbywa się tam ruch do takich instytucji i obiektów jak huta, urząd skarbowy, obiekty sportowe.
  Dziś trwa "dopieszczanie" otoczenia czyli sypanie ziemi na trawniki, sprzątanie, malowanie pasów. Do pełni szczęścia brakuje tylko, aby zakończone odcinki ulic i ustawienie znaków drogowych oceniła pozytywnie policja. I będzie można już korzystać z jazdy po gładkich drogach.

  Niestety, prace trwają na kolejnych odcinkach ulic i tak będzie jeszcze przed wiele miesięcy. Ale oddanie zmodernizowanych ulic jest już powodem do satysfakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo