Sport > Medale młodzieży ze Stalowej Woli na Parafiadzie

/PISZ/

Już sześć medali zdobyli sportowcy Victorii Stalowa Wola, podczas rozgrywanej w Warszawie międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży. Na tym jednak nie koniec.
W pierwszym dniu parafiadowych zmagań stalowowolanie wywalczyli trzy medale, każdego koloru, o czym informowaliśmy wczoraj. Także trzy "krążki" przypadły sportowcom Victorii w kolejnym dniu rywalizacji. W chodzie na dystansie 3000 metrów złoty medal wywalczyła Małgorzata Serafin, a srebrny Klaudia Koziara. Złoty, na 100 metrów zdobyła Barbara Kasprowicz. Bliski miejsca na podium był też Patryk Pawłowski, który w chodzie na dystansie 5000 metrów został sklasyfikowany na czwartej pozycji.