Tarnobrzeg > Zaczynamy podwórkowy futbol

  Tarnobrzeg > Zaczynamy podwórkowy futbol

  Piotr Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Stanisław Uziel znów będzie nagradzał Pucharami uczestników naszego turnieju.

  Stanisław Uziel znów będzie nagradzał Pucharami uczestników naszego turnieju. ©M. Radzimowski

  Dziś, w piątek 13 lipca o godzinie 9, na boiskach tarnobrzeskiej Siarki w Zwierzyńcu, rozpocznie się czwarty turnieju piłki nożnej drużyn podwórkowych o puchar tarnobrzeskiego kawalera orderu uśmiechu Stanisława Uziela oraz redakcji "Echa Dnia".
  Stanisław Uziel znów będzie nagradzał Pucharami uczestników naszego turnieju.

  Stanisław Uziel znów będzie nagradzał Pucharami uczestników naszego turnieju. ©M. Radzimowski

  Jak już informowaliśmy rywalizacja, która rozpocznie się o godzinie 9, przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych, dla uczniów szkół podstawowych z klas 3-4 oraz 5-6.

  Każdy zespół musi liczyć minimum sześciu i maksimum 12 zawodników, mieć swoją nazwę i koniecznie pełnoletniego opiekuna. Wzorem minionych lat każdy zawodnik musi mieć obowiązkowo zgodę podpisaną przez jednego z rodziców na uczestnictwo w turnieju. Jest to wymóg, który będzie przez nas skrupulatnie przestrzegany.

  - Nagród jest całe mnóstwo, ufundowali je także prezydent naszego miasta Jan Dziubiński oraz proboszcz parafii w Serbinowie Michał Józefczyk. Zapraszamy na Zwierzyniec całe rodziny, chcemy by impreza była prawdziwym piknikiem piłkarskim. Przygotowaliśmy sto kilogramów kiełbasy, która będzie pieczona na grillu, mamy też 30 kilogramów cukierków - mówi Stanisław Uziel.
  Tradycyjnie już turniej drużyn podwórkowych zaszczyci wiele osób z proboszczem parafii w Serbinowie Michałem Józefczykiem oraz prezydentem Tarnobrzega Janem Dziubińskim na czele. Zmaganiom piłkarzy przyglądać się będę trenerzy młodzieżowych grup tarnobrzeskiej Siarki, swoją wizytę zapowiedział też trener pierwszej drużyny Siarki Stanisław Gielarek. Warto dodać, że mecze prowadzić będą najlepsi tarnobrzescy sędziowie. Zapraszamy drużyny nie tylko z regionu tarnobrzeskiego, ale też, stalowowolskiego, niżańskiego, kolbuszowskiego i mieleckiego. Wszystkie drużyny, które stawią się na nasz turniej wezmą w nim udział.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo