Stalowa Wola > Modernizacja ulic zaczyna przynosić efekty

  Stalowa Wola > Modernizacja ulic zaczyna przynosić efekty

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Na skrzyżowaniu ulic Ofiar Katynia i Hutniczej w Stalowej Woli powstało rondo. Można nim jeździć już od piątku. Po wymianie nawierzchni ulic i chodników powstał tu piękny zakątek miasta.
  Po wielu miesiącach prac przy wymianie kanalizacji sanitarnej i wodnej, układaniu kanalizacji deszczowej wzdłuż ulic Ofiar Katynia i Hutniczej, nareszcie wznowiony został ruch na odcinkach tych drogach. Powstał piękny zakątek miasta, z nowymi nawierzchniami ulic i chodników, z parkingami. Dzięki rondu ułatwiony będzie ruch na bardzo ważnych drogach, z których jedna - ulica Hutnicza - jest ruchliwą drogą do Huty Stalowa Wola, a druga prowadzi w kierunku na Tarnobrzeg i w drugą stronę na Rzeszów.

  Jednak do pełni szczęścia brakuje jeszcze sporo. Prace prowadzone są na kolejnych odcinkach ulicy Hutniczej od nowego ronda do skrzyżowania z ulicą Popiełuszki oraz na odcinku ulicy Ofiar Katynia od nowego ronda do skrzyżowania z Popiełuszki. Mają się zakończyć 20 sierpnia. Roboty w dużej części finansuje Unia Europejska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo