Region > Wakacyjne rozrywki w Stalowej Woli, Nisku i Rudniku

  Region > Wakacyjne rozrywki w Stalowej Woli, Nisku i Rudniku

  /STAN/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W Stalowej Woli Kolorowe Wakacje. Mnóstwo atrakcji, w tym wspólne malowanie i rysowanie, oglądanie bajek i warsztaty garncarskie czeka na dzieci biorące udział w “Kolorowych wakacjach" w Miejskim Domu Kultury. Zajęcia potrwają od godziny 9 do 14.

  W Nisku wakacje z Lindgren. Słynna pisarka Astrid Lindgren jest bohaterką zajęć dla dzieci w NCK “Sokół". Wspólne czytanie “Dzieci z Bullerbyn" i “Piippi Langstrump", malowanie ich bohaterów, zagadki z nimi związane wypełnią zajęcia, które potrwają od godziny 9.30 do 15.

  W Rudniku na sportowo. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia za darmo dla dzieci i młodzieży halę sportową w godz. 9 - 14 i korty tenisowe ( w godz. 9 - 12).
  Zaprosili nas...

  Stowarzyszenie Folklorystyczne “Majdaniarze" w Nowej Sarzynie zaprosiło nas na “Czwartkowy Podwieczorek z Majdaniarzmi". W czwartek 19 lipca w Domu Pracy Twórczej “Zakopianka" w Nowej Sarzynie “Majdaniarze" gościć będą Dariusza Maderę i Bogdana Rejmana - pasjonatów sportu podwyższonego ryzyka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo