Mielec > Dofinansowanie do mundurków

  Mielec > Dofinansowanie do mundurków

  /AD/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rodzice, którzy mają niskie dochody, mogą dostać pieniądze dla swoich dzieci na podręczniki szkolne i mundurki. W Mielcu wniosek o dofinansowanie trzeba złożyć w szkole, do której uczęszcza dziecko.
  O pomoc może starać się rodzina, w której dochód nie przekracza kwoty 351 złotych na osobę. Dofinansowanie do zakupu podręczników można otrzymać na dziecko, które w zbliżającym się nowym roku szkolnym pójdzie do "zerówki", I, II lub III klasy szkoły podstawowej.

  Dla dziecka z "zerówki" będzie to 70 złotych. Dla pierwszaka - 130 złotych, dla drugoklasisty - 150 złotych, a dla ucznia III klasy - 170 złotych.
  Dofinansowanie do mundurków mogą otrzymać uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i gimnazjów. Kwota dofinansowania wynosi 50 złotych.
  Jak podaje rzecznik prasowa Urzędu Miejskiego w Mielcu Marzanna Madejska-Patyk, rodzice w tym mieście powinni złożyć wnioski o pieniądze do dyrektorów szkół, do których ich dzieci uczęszczają lub będą uczęszczać od nowego roku szkolnego.

  Mają na to czas od 20 do 28 sierpnia. Jeśli otrzymają pozytywną decyzję, muszą, aby dostać pieniądze, przedstawić najpierw rachunki za szkolne wydatki do kwoty przyznanego dofinansowania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo