Sport > Będą trenować w górach

  Sport > Będą trenować w górach

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aż 70-osobowa grupa młodzieży Uczniowskiego Klubu Sportowego Ikara Mielec wyjedzie w sierpniu na wakacyjne obozy, które zorganizowane zostaną w Bieszczadach oraz na Słowacji.

  Grupa wyjedzie nad Solinę, gdzie będą nie tylko wypoczywać, ale i trenować. Przed południem wędrować będą po Bieszczadzkich górach, a po obiedzie wybierać się będą nad jezioro solińskie. Podobnie przebiegać będzie obóz "dwudziestki" mielczan, która wyjedzie do Słowackiego Poraczu.
  - Pierwsza część dnia poświęcana będzie na wędrówki po górach, a druga na zajęcia w basenie. Ma to być aktywny wakacyjny wypoczynek - mówi trener koordynator Ikara Mielec Bogusław Omiotek.

  Dla pływaków z Mielca nowy sezon sportowy rozpocznie się praktycznie wraz z nowym rokiem szkolnym. Pierwsze jesiennej zawody rangi ogólnopolskiej rozegrane zostaną już w połowie września. A najbardziej pracowitymi miesiącami będą tradycyjnie już listopada i grudzień.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo