Tarnobrzeg > Medycy nie chcą się prywatyzować

  Tarnobrzeg > Medycy nie chcą się prywatyzować

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Radni będą dziś debatować o służbie zdrowia, w szczególności o inwestycjach i możliwościach prywatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.
  Tego ostatniego tematu jak ognia unikają od lat medycy z publicznych zakładów: Przychodni Specjalistycznej, Specjalistycznego Zakładu Opieki Stomatologicznej, Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej i Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego.

  Już w 2004 roku prezydent miasta uznał, że zarządzanie czterema oddzielnymi podmiotami jest kosztowne i złożył kierownikom propozycję połączenia placówek w jeden zakład publiczny. Propozycja została odrzucona przez szefów i rady społeczne, dlatego projekt uchwały nie trafił na radę miasta.

  Z zebranych przed dzisiejszą debatą opinii wynika, że medycy prywatyzacji nadal nie są chętni. Sesja rozpocznie się o godzinie 14 w Tarnobrzeskim Domu Kultury.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo