Jeżowe > W sobotę początek "Wakacjonaliów"

  Jeżowe > W sobotę początek "Wakacjonaliów"

  Gerard Stańczyk

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dużo dobrej i różnorodnej muzyki czeka na gości "Wakcjonaliów" w Jeżowem w powiecie niżańskim. Ta impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę. Gwiazdą będzie Oddział Zamknięty, dużo emocji wywoła na pewno także koncert Happy End.

  W sobotę impreza rusza o godzinie 18. Na pierwszy ogień pójdą młoda grupa rockowa KMM, grająca głównie cudze przeboje we własnej aranżacji oraz łączący brzmienie symfoniczne i metalowe At The Lake z Warszawy. Będzie to przedbieg do występu Oddziału Zamkniętego, który jest planowany na godzinę 20. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna.

  W niedzielę od godziny 15 występować będą orkiestra dęta, zespół śpiewaczy i zespoły z miejscowego Ośrodka Kultury. O 18 na scenę wyjdzie Happy End. Jeśli ktoś nie kojarzy nazwy, to "Jak się masz kochanie" wyjaśnia wszystko, to właśnie oni są autorami tego wielkiego przeboju. Wystąpią razem z dziewczęcą grupą Misskotki.
  Potem zagrają jeszcze Black Jack i Night Rider, oba zespoły grają dynamicznego rocka. Jak w sobotę, wieczór zakończy dyskoteka. Obok koncertów podczas "Wakacjonalii" będą inne atrakcje: konkursy, zabawy dla dzieci i wesołe miasteczko.

  Wstęp na koncerty wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo