Region > Tomek Kin dłużej na antenie

  Region > Tomek Kin dłużej na antenie

  Wioletta Wojtkowiak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tomek Kin, tarnobrzeżanin prowadzący "Magiel towarzyski" w kanale TVN Style i bezkompromisowy w komentowaniu zachowań polskich gwiazd z kolorowych pism, zdradza, że od września jego program będzie jeszcze dłuższy.

  - Od września ubiegłego roku słupki oglądalności szły w górę. "Magiel" stał się programem opiniotwórczym, zebraliśmy dużo dobrych komentarzy, dlatego wreszcie możemy dłużej porozmawiać z naszymi gośćmi. Program będzie trwał 40 minut! - cieszy się Tomek Kin.

  Kto będzie pierwszym gościem po wakacjach, trzyma w tajemnicy. - To wielka gwiazda i autorytet. Bo jak wiadomo, do naszego programu zapraszamy ludzi, których szanujemy, jesteśmy ich ciekawi. Będziemy mieć okazję dłużej porozmawiać.

  Natomiast może już zdradzić inną tajemnicę. Od grudnia "Magiel towarzyski" przenosi się do głównego kanału TVN i liczy, że zdobędzie szerszą widownię. Ale trochę szkoda, że widzowie zobaczą go w wersji lżejszej, prawdopodobnie ocenzurowanej z bardziej uszczypliwych momentów programu.

  W czerwcu Tomek chwalił się premierą książki, którą wydał wspólnie z Hanną Samson. To "7 grzechów przeciwko miłości", której sprzedano jak do tej pory 2 tysiące egzemplarzy. Jeszcze dobrze nie zapomniał o jej premierze, a już bierze się za pisanie kolejnej.
  - To będzie biografia. Nie powiem czyja, ale ta osoba pociąga za sznurki w tym show-biznesie i sama tworzy gwiazdy. Zapowiada się wiele ciekawych historii - mówi tajemniczo dziennikarz.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo