Stalowa Wola > Nie będzie uroczystej prezentacji...

  Stalowa Wola > Nie będzie uroczystej prezentacji piłkarzy Stali

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nie dojdzie do uroczystej prezentacji piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorzy zrezygnowali z tego pomysłu.
  Do prezentacji miało dojść w ubiegłym tygodniu w środę, jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu w piłkarskiej drugiej lidze. Mieli ją zorganizować kibice "Stalówki", ale byli zmuszeni przenieść imprezę na kolejny tydzień ze względu na żałobę narodową, ogłoszoną przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego po wypadku autokaru polskich pielgrzymów we Francji.

  Prezentacji, podczas której piłkarze mieli uroczyście odebrać klubowe koszulki, a dla widzów przewidziane były konkursy, jednak nie będzie.
  Wprawdzie stalowowolski klub poparł pomysł swoich kibiców, a Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chciał udostępnić halę za darmo, jednak wymagało to załatwienia formalności. Tadeusz Duszyński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu I Rekreacji w Stalowej Woli, chciał podpisania stosownej umowy przez organizatorów, którzy mieli zapewnić ochronę i uzyskać dodatkowo zgodę prezydenta miasta.

  - Do prezentacji nie doszło i nie jest to wina ani klubu ani dyrektora Duszyńskiego - mówi Mariusz, jeden z kibiców "Stalówki", który podjął się organizacji imprezy. - Po prostu zrezygnowaliśmy, bo zadecydowały o tym względy finansowe. Wynajęcie ochrony kosztuje…

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo