Region > Trwają zapisy na wybory niżańskiej miss w niedzielę

  Region > Trwają zapisy na wybory niżańskiej miss w niedzielę

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Która panna z ziemi niżańskiej rodem jest najpiękniejsza? Odpowiedź poznamy w niedzielę, 5 sierpnia, na wyborach miss tego regionu w Rudniku nad Sanem.
  Po prawdzie organizatorzy są otwarci na dziewczyny także spoza powiatu niżańskiego. Jest tylko jeden żelazny warunek, kandydatki muszą mieć od 16 do 19 lat. Zapisy przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Kultury, telefon 015-876-10-20, 0502-146-374, e-mail: mokrudnik@interia.pl.

  Piękne dziewczęta staną w konkursowe szranki na Dziedzińcu Centrum Wikliniarstwa. Impreza rozpocznie się o godzinie 19. Dziewczyny będą miały kilka wyjść w różnych strojach, w tym jedno na pewno jedyne w sowim rodzaju. Otóż pokażą się w strojach z wikliny. To specyfika Rudnika, że powstają tu takie ubiory, być może nie takie praktyczne, ale za to jak podkreślające urodę dziewczyn! Wybory urozmaici koncert grupy Skandal.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo