Kolbuszowa > Jubileusz Klubu Sportowego Sokół Kolbuszowa...

  Kolbuszowa > Jubileusz Klubu Sportowego Sokół Kolbuszowa Dolna

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dwa dni imprez sportowo-rozgrywkowych zapewnią obchody jubileuszu 40-lecia Klubu Sportowego Sokół Kolbuszowa Dolna.
  Blok imprez rozpocznie się w sobotę, 4 sierpnia, o godzinie 12.30, kiedy to w szranki rywalizacji staną piłkarskie drużyny Sokoła II Kolbuszowa Dolna, Młodzicy Sokoła, juniorzy Korony Majdan Królewski, Werynianka Werynia oraz Trotyl Zarębki, nowo powstała drużyna, która zgłoszona została do rozgrywek klasy B.

  Dzień później, w niedzielę, 5 sierpnia, rozegrany zostanie turniej seniorów (początek, godzina 14), w którym udział wezmą: Kadra Powiatu Kolbuszowskiego, Kolbuszowianka, Sokół Kolbuszowa Dolna i trzecioligowa Stal Rzeszów. Rozegrany też zostanie mecz kobiet, w którym dziewczęta z Sokoła Kolbuszowa Dolna zmierzą się z Medykiem Konin. Nie zabraknie też imprez towarzyszących zmaganiom piłkarek i piłkarzy. Powstanie miniwesołe miasteczko dla dzieci, będą występy orkiestry dętej oraz dyskoteka, która zakończy festyn.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo