Tarnobrzeg > Złóż wniosek na dofinansowanie zakupu książek i...

  Tarnobrzeg > Złóż wniosek na dofinansowanie zakupu książek i mundurka

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tylko do jutra szkoły i przedszkola w Tarnobrzegu przyjmują wnioski o dofinansowanie na zakup podręczników i mundurków. Dotychczas wnioski złożyła połowa z tarnobrzeskich rodzin, które mogą korzystać z dofinansowania.

  O pomoc mogą ubiegać się rodzice uczniów, którzy w nadchodzącym roku szkolnym zaczynają naukę w szkole podstawowej lub zerówce. Miesięczna wysokość dochodów na osobę w rodzinie nie może być wyższa niż 351 złotych netto.
  Pieniądze zwracane będą na podstawie przedstawionego dowodu zakupu - faktury. Rodzice uczniów zerówek otrzymają 70 złotych, rodzice pierwszoklasistów 130 złotych, drugoklasistów 150 złotych, trzecioklasistów 170 złotych.

  O dofinansowanie zakupu mundurka szkolnego w wysokości 50 złotych mogą starać się rodzice uczniów podstawówek i gimnazjów. Także w tym przypadku miesięczny dochód na jedną osobą w rodzinie nie może przekraczać 351 złotych netto.

  Wnioski można znaleźć w przedszkolach i szkołach, a także na stronie internetowej Urzędu Miasta: www.tarnobrzeg.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo