Tarnobrzeg > W starostwie powstał wykaz dróg do...

  Tarnobrzeg > W starostwie powstał wykaz dróg do natychmiastowego remontu

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Remont dróg to jeden z problemów omawianych, na comiesięcznym konwencie gospodarzy gminy Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Grębów i Gorzyce oraz tarnobrzeskiego starosty. Pieniądze na ich modernizację mają pochodzić dzięki wnioskom unijnym, które starostwo pisze na lata 2008 - 2010.

  Jeśli starostwo pozyska zaplanowaną kwotę z Unii, w pierwszej kolejności zostaną dokończone remonty prowadzone na kilku drogach. - Natomiast w przyszłym roku modernizacje zaplanowano na odcinku drogi biegnącej od krajowej "dziewiątki" przez Jadachy, Ocice do Tarnobrzega - wylicza starosta Wróbel. - Druga droga biegnie z Alfredówki do Budy Stalowskiej. Następna jest ulica Podleśna w Nowej Dębie.

  W gminie Baranów Sandomierski na remont czeka droga w Woli Baranowskiej do Padwi. W Grębowie wyznaczyliśmy drogę Stale Cygany Chmielów, a w Gorzyach drogę Sokolniki - Zabrnie - Grębów. Te odcinki chcemy wyremontować w pierwszej kolejności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo