Sport > Bez pobłażania stadionowym chuliganom

  Sport > Bez pobłażania stadionowym chuliganom

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nawet zamknięcie stadionu na kilka spotkań grozi grającej w klasie A drużynie Ludowego Zespołu Sportowego Wydrza. W piątek komisja dyscypliny działająca przy stalowowolskim podokręgu piłkarskim podejmie decyzję w sprawie przerwanego w 75 minucie sobotniego meczu klasy A pomiędzy LZS Wydrza i LZS Kotowa Wola.
  Przypomnijmy, że w drugiej połowie tego spotkania jeden z chuliganów uderzył w głowę sędziego asystenta, a kiedy arbiter główny przerwał mecz, jeden z zawodników rzucił w niego piłką.

  - Przed wydaniem orzeczenia musimy się najpierw zapoznać z tym co napisał w sprawozdaniu ze spotkania, jego arbiter. Jeśli to o czym się mówi, znajdzie potwierdzenie, to klubowi z Wydrzy grożą surowe sankcje. Nie będzie u nas pobłażania dla stadionowych chuliganów - powiedział nam przewodniczący "dyscypliny" Wiktor Frankiewicz.

  Szerzej w jutrzejszym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo