Stalowa Wola > Osobowy wyjedzie wcześniej

  Stalowa Wola > Osobowy wyjedzie wcześniej

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prace remontowe torowiska na szlaku Lublin - Stalowa Wola będą powodem zmian w rozkładzie jazdy niektórych pociągów kursujących między tymi miastami.

  Do 3 września poranny pociąg osobowy do Lublina, wyjeżdżał będzie ze Stacji Stalowa Wola Rozwadów o godzinie 8.11. Jednak od 4 września, nastąpi kolejna zmiana i wyjedzie on 15 minut wcześniej, o godzinie 7.56. Kwadrans wcześniej odjeżdżał on będzie też z przystanków w Pilchowie, Kępie, Lipie, Zaklikowie i Rzeczycy. Zmiana ta obowiązywać będzie do końca października.
  Inaczej będzie kursował przedpołudniowy pociąg osobowy z Lublina do Stalowej. Do naszego miasta będzie docierał o dotychczasowych godzinach ujętych w rozkładzie jazdy. Na odcinku Lublin - Kraśnik o innych. Tak będzie od 4 września do 31 października. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 94-36.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo