Stalowa Wola > Podpisy pod apelem o obniżenie cen paliw

  Stalowa Wola > Podpisy pod apelem o obniżenie cen paliw

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ponad sześćset osób podpisało się w Stalowej Woli pod apelem o obniżenie cen benzyny na stacjach paliw. Akcję zorganizowali dwaj radni Lucjusz Nadbereżny i Dariusz Przytuła.

  Radni zarzucili stacjom paliw w Stalowej Woli zmowę cenową, narzucanie wysokich cen paliw i wyzysk klientów. W sobotę zbierali podpisy pod apelem o obniżenie cen paliw.

  Mimo tego, że na Podkarpaciu jest rafineria ropy naftowej, ceny paliw na stacjach są tu najwyższe w kraju.
  A w Stalowej Woli ceny biją wszelkie rekordy. Ta sytuacja trwa od kilku lat i denerwuje zmotoryzowanych mieszkańców. Benzyna bezołowiowa 95 w Rzeszowie jest dziesięć groszy tańsza od tego samego paliwa w Stalowej Woli.

  W sobotę, w dzień targowy, radni ustawili stolik w centrum miasta i zbierali podpisy pod apelem. Wiele osób ochoczo skorzystało z okazji i poparło apel. Przez kilka godzin zebranych zostało ponad sześćset podpisów. Także na stronie internetowej akcję wsparło blisko trzysta osób. Ciekawe jak się do tych podpisów odniosą właściciele stacji paliw.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo