Nisko > Kabaret “OTTO" będzie gwiazdą imprezy w...

  Nisko > Kabaret “OTTO" będzie gwiazdą imprezy w Harasiukach

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gdy grzybów coraz więcej w lasach, imprezę pod hasłem “Grzyby" jak co roku szykują w Harasiukach w powiecie niżańskim. Odbędzie się ona już w najbliższy weekend. Przyjedzie na nią bardzo lubiany Kabaret “OTTO".

  “Grzyby" trwać będą dwa dni, w sobotę i niedzielę. Organizatorzy zapraszają pierwszego dnia o godzinie 17, drugiego o 15 na boisko sportowe.
  W planie jest pokaz i degustacja lokalnych specjałów, miejmy nadzieję, że miejscowi kucharze zabłysną kunsztem i oczarują gości wspaniałymi grzybowymi przysmakami.

  To dla ciała, a dla duszy będą występy.
  W sobotę zobaczymy duet wokalny “Rudy Rydz" z zespołem “Wiolinki", zespół śpiewaczy z Krzeszowa Górnego, zespół akordeonistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Harasiuakch i gwiazda wieczoru, grupa “Turnioki".

  “OTTO" będzie główną atrakcja niedzieli. Specjalnie dla dzieci wystąpią aktorzy studia “Art- Re" z Krakowa w spektaklu “O dwóch takich co ukradli księżyc". Mocną, gitarową muzykę zagwarantuje zespół “Kłusem z bluesem" z Rzeszowa a popularne hity na jazzową nutę zagra “Big Band" z Biłgoraja. Wystąpią także Kapela Ludowa z Giedlarowej oraz zespół estradowy “Folusz".

  Oba dni kończyć będzie festyn. Podczas “Grzybów" ośrodek kultury otworzy wystawę fotograficzną “Piękno Podkarpacia". Znajdą się na niej najlepsze prace nadesłane na konkurs pod tym hasłem. Będą do obejrzenia w sali widowiskowej ośrodka kultury.
  Dodatkową atrakcją ma być pokaz mody, oraz pokaz lepienia garnków. Na dzieci czeka będzie wesołe miasteczko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo