Region > Uwaga grasuje oszustka!

  Region > Uwaga grasuje oszustka!

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policjanci poszukują kobiety, która w jednej z podrzeszowskich miejscowości odwiedziła starsze małżeństwo i pod pretekstem zapobieżenia ciężkiej chorobie jednego z małżonków, skradła im 13 tysięcy złotych.
  Ze wstępnych ustaleń wynika, że do ich domu przyszła kobieta, o ciemnej karnacji skóry mówiąca po polsku, jednak z obcym akcentem. Przekazała mieszkającej tam 69-letniej kobiecie informację, że jej mężowi grozi wylew, ale ona zna sposób, jak oddalić od niego chorobę.

  Na uwiarygodnienie swoich słów rozbiła jajko, które w środku było czarne, a następnie podała 86-letniemu mężczyźnie rzekomo zagrożonemu wylewem kurę, która w jego rękach zdechła. Po tym przedstawieniu przerażeni ludzie zgodzili się na dalsze czynności w wykonaniu kobiety, które miały oddalić widmo choroby. W tym celu oddali jej wszystkie posiadane przez siebie pieniądze, a ta zawinęła je w koszulę pana domu, każąc ją schować do szafy i nie wyciągać przez trzy dni. Kobieta wyszła z domu, wsiadła do czekającego na nią samochodu i odjechała.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo