Sport > Koszykarze Siarki Tarnobrzeg wygrali z Czarodziejami

PISZ

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Koszykarze Siarki Tarnobrzeg zajęli trzecie miejsce w turnieju juniorów, który rozegrany został w Lublinie. Młodzi "Siarkowcy" wygrali z Czarodziejami Bielany Warszawa 113:57, Arką Ryki 78:60 i przegrali z Kotwicą Kołobrzeg 50:105. Mecz o trzecie miejsce ze Startem AZS Lublin został przerwany na minutę przed jego zakończeniem, przy wyniku 98:76 dla tarnobrzeżan. Drużyna z Lublina została bowiem zdekompletowana. W Siarce najskuteczniejszym zawodnikiem był Michał Woźniak, zdobywca 77 punktów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.