Sport > Biegacze rywalizowali w Rzeszowie

/PISZ/
Liczna grupa biegaczy z naszego regionu uczestniczyła w IV Półmaratonie Rzeszowskim, który rozegrany został w Rzeszowie.

Zwyciężył w nim Ukrainiec Aleksij Medentsew, który dystans 21 km pokonał w czasie 1.08,47 godz. Najlepszy z naszych zawodników, Jacek Garbacik ze Stalowej Woli sklasyfikowany został na 22 pozycji. Miejsca pozostałych biegaczy z naszego regionu w czołowej "setce" uczestników: 28. Zygmunt Rutkowski (Nowa Dęba), 53, Andrzej Tomczyk (Majdan królewski), 57. Lesław Zych (Tarnobrzeg), 58. Krzysztof Miedzianko (Nowa Dęba), 63. Wiesław Chamera (Lipa), 87. Henryk Brzozowski (Stalowa Wola), 100. Krzysztof Augustyn (Kolbuszowa).