Sport > Siatkarska drużyna Stali Mielec wycofała się z...

  Sport > Siatkarska drużyna Stali Mielec wycofała się z rozgrywek

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Z rozgrywek trzeciej ligi siatkarzy sezonu 2007/2008 wycofała się drużyna siatkarzy Stali Mielec! Kryzys męskiej siatkówki w Mielcu jest znacznie większy niż się to komuś mogło wydawać.
  To, że drużyna seniorów mieleckiej Stali przestała istnieć, nie oznacza na szczęście kresu siatkówki w męskim wydaniu w tym mieście. W rozgrywkach ligowych kadetów uczestniczyć będą młodzi "Stalowcy", których trenerem został Grzegorz Cibicki. Właśnie kadeci mieli uzupełniać drużynę seniorów mieleckiego klubu, ale nie dojdzie do tego z dwóch względów. Po pierwsze taki przeskok pod względem sportowym jest niewskazany, po drugie kadeci rozgrywają swe mecze w soboty, a więc wtedy, kiedy grają seniorzy.

  - Odpuszczamy ten sezon. Nie ma sensu się szarpać. Zostało tylko trzech seniorów. Przeczekamy rok, jak nasi kadeci wejdą w wiek juniora. Juniorzy rozgrywają swe mecze ligowe w niedziele, nie będzie więc kłopotów organizacyjnych - mówi prezes mieleckiego klubu Karol Molek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo