Stalowa Wola > Goście specjalni “GO Rocka"

  Stalowa Wola > Goście specjalni “GO Rocka"

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wiadomo już jakie zespoły zagrają podczas tegorocznej edycji Festiwalu “GO Rock" w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
  Każdy koncert “GO Rocka", podczas którego kilka zespołów walczy o miejsce w finale imprezy ma swojego “gościa specjalnego". Pasowałoby tu określenie “gwiazda" ale festiwal nie uznaje gwiazdorskich statusów. Zaproszone zespoły mają burzyć schematy, być kreatywne, rozwijać muzykę.

  Gwia..., pardon “gośćmi specjalnymi" festiwalu będą: 13 października “Wu-Hae", 20 października “Akurat", 3 listopada “Kombajn Do Zbierani Kur Po Wioskach", 24 listopada “The Poise Rite" i 8 grudnia “Orange The Juice".

  - Szczególnie grupa The Poise Rite wpisuje się w “gorockowy" klimat.
  - uważa organizator imprezy Marek Gruchota. - Zespół powstał w 1997 roku w Rzeszowie. Muzycy, śladem swoich rówieśników wyjechali do pracy w Anglii. Weekendy przeznaczyli na próby. Krok po kroku wbijali się w brytyjski rynek muzyczny, by w tym roku zagrać na najważniejszym na Wyspach festiwalu, w Glastonbury.

  Zgłoszenia zespołów do “GO Rocka" przyjmowane są do 1 października. Szczegóły na stronie www.gorock.stalowka.net

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo