Baranów > Dziesięć lat Strefy Ekonomicznej EURO-PARK...

  Baranów > Dziesięć lat Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN

  Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Firmy inwestują bo mają ulgi podatkowe. Ludzie dostają pracę. W piątek w Baranowie odbyły się uroczystości jubileuszowe
  148 firm działających w sześciu województwach, 16,5 tysiąca zatrudnionych w nich osób. Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN obchodzi właśnie dziesiątą rocznicę istnienia. W piątek w Zamku w Baranowie Sandomierskim odbyły się uroczystości jubileuszowe.

  Podczas spotkania władz Agencji Rozwoju Przymysłu z prezesem Pawłem Brzezickim na czele oraz inwestorów z tarnobrzeskiej strefy, kilka firm otrzymało pamiątkowe statuetki. Pośród wyróżnionych była również spółka Echo Media - wydawca "Echa Dnia", która od ponad roku na terenie strefy w Tarnobrzegu ma drukarnię prasową.

  Wczoraj także przy okazji obchodów jubileuszu, przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu wręczyli też zezwolenia na działalność na terenie strefy trzem nowym inwestorom: firmie Izolbex, firmie Alutec oraz firmie Euroanode.

  Więcej o Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w poniedziałkowym wydaniu "Echa Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo