Stalowa Wola > Trwają kontrole, czy w sklepach i barach...

  Stalowa Wola > Trwają kontrole, czy w sklepach i barach sprzedaje się alkohol nieletnim

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Dziś stalowowolska policja i przedstawiciele miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych rozpoczęli kontrolę barów i sklepów z alkoholem. Sprawdzają, czy w tych miejscach sprzedaje się alkohol nieletnim.

  Podczas pierwszego dnia akcji skontrolowali oni część miejskich barów piwnych i sklepów z alkoholem. Sprawdzali, czy sprzedawano tam alkohol nieletnim. To dopiero początek akcji pod hasłem "Razem Bezpieczniej", która prowadzona jest w ramach ogólnopolskiej kampanii przeciw sprzedaży alkoholu nieletnim.

  - Sklepy i bary w naszym mieście będą kontrolowane do końca tygodnia.
  Ale na tym nie koniec. Sprzedawcy mogą liczyć się z odwiedzinami stróżów prawa także w październiku - za-powiada Andrzej Walczyna, rzecznik stalowowolskiej policji, który bierze udział w akcji. - Do tej pory nie złapaliśmy żadnego sprzedawcy na gorącym uczynku, ale nie ukrywam, że nie wy-kluczamy współpracy z młodymi wolontariuszami, którzy aby sprawdzić uczciwość sprzedawcy będą próbowali kupić alkohol - dodaje.

  Kontrole przeprowadzane są równolegle w całym powiecie stalowowolskim.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo