Baranów > Nowe obiekty w Baranowie

  Baranów > Nowe obiekty w Baranowie

  Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Agencja Rozwoju Przemysłu zainwestuje w naszym regionie. Nowe obiekty będą oddane do użytku za rok
  Pole golfowe, rozbudowany hotel, sala konferencyjna mogąca pomieścić 250 osób. Już za rok to wszystko będzie dostępne na terenie Zespołu Zamkowo - Parkowego w Baranowie Sandomierskim. Rozbudowa ruszy w najbliższym czasie.

  O pieniądzach, jakie zarządzająca Zamkiem w Baranowie Sandomierskim - Agencja Rozwoju Przemysłu wyda na inwestycję, jej prezes nie chce mówić.

  Plany są bardzo ambitne, ale - co podkreśla prezes Brzezicki - wszystko już zostało dograne i prace ruszą lada dzień. Całość ma być wykonana w ciągu roku. W tym czasie rozbudowany zostanie hotel - obecnie do dyspozycji są pokoje mogące pomieścić 66 osób, po rozbudowie ma być aż 160 pokojów.

  Kolejny etap to stworzenie dużej sali konferencyjnej, mogącej pomieścić 250 osób. Obecna sala konferencyjna w sali zamkowe jest zbyt mała, aby organizować w niej duże sympozja i konferencje. To było bardzo często jedyną przeszkodą. Wkrótce na pięciohektarowym terenie za zamkiem baranowskim stworzone zostanie także niewielkie pole golfowe.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo