Wybory > Skowrońska samowolnie zakleiła Pakułę - Sacharczuk

  Wybory > Skowrońska samowolnie zakleiła Pakułę - Sacharczuk

  ada

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Posłanka Anna Pakuła - Sacharuczuk zapłaciła za umieszczenie swoich plakatów na słupach, którymi zarządza Dom Kultury. Posłanka Skowrońska opłaty nie uiściła, ale jej plakaty zawisły na słupach, zasłaniając inne.
  Miejscem na słupach rozporządza Samorządowe Centrum Kultury, które także rozwiesza plakaty. Nie ma wątpliwości, że te z wizerunkiem poseł Krystyny Skowrońskiej w ogóle nie powinny się tam znaleźć.

  - Już interweniowałem w tej sprawie. Plakaty pani Skowrońskiej będą zdjęte i zniszczone - mówi Jacek Tejchma, dyrektor SCK. - Posłanka zapłaci karę w wysokości potrojonej wartości każdego naklejonego plakatu.
  Jeden wart jest ok. 2 zł. netto. Do tej pory kampanie posłanki Skowrońskiej były zawsze bardzo kulturalne, na poziomie. Odniosłem wrażenie, że gdy zadzwoniłem po wyjaśnienia, sztab był zdziwiony całą sprawą. Może to tylko skutek zbytniego pośpiechu.
  Tejchma przyznaje, że to nie pierwszy przypadek samowoli plakatowej. Ostatnio ukarany został Marek Paprocki, który kandydował na prezydenta Mielca.

  Jak tłumaczy Danuta Rawinis, asystentka poseł Skowrońskiej, plakat posłanki zasłonił jedynie jeden z twarzą Pakuły - Sacharuczuk. - O innych nic nie wiem. Jeśli będzie kara to trzeba ją bedzie zapłacić. Wszystko to skutek zwykłej pomyłki osoby, która naklejała plakaty - mówi.

  Tejchma jednak nie kryje, że plakatów było sporo i nie wisiały na jednym słupie.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo