Region > Makabryczne znalezisko w rzece Tanew

  Region > Makabryczne znalezisko w rzece Tanew

  Sławomir CZWAL

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Sierakowa. Mężczyzna po raz ostatni widziany był blisko miesiąc temu. We wtorek wieczorem w rzece Tanew znaleziono częściowo rozłożone zwłoki. Okazał się nim poszukiwany 42 latek.

  Niżańska policja i prokuratura bada, czy do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Zniknięcie 42 letniego Tadeusza wywołało poruszenie w Harasiukach i Sierakowie, gdzie mieszkał. Ostatni raz widziany był podczas imprezy plenerowej w Harasiukach. Co się później z nim stało?

  Poszukiwany mężczyzna ostatni raz widziany był 8 września 2007 roku. Był na imprezie plenerowej "Grzyby-Harasiuki 2007" i z niej nie dotarł do domu. Następnego dnia zgłoszono zaginięcie. Do poszukiwań włączyli się mieszkańcy Sierakowa i Harasiuk, strażacy i policja.

  - Przeszukaliśmy odcinek pięciu kilometrów od Sierakowa do Harasiuk- mówi Winicjusz Kasprzyk, komendant gminny Ochotniczej Straży Pożarnej w Harasiukach. - Szczególnie pod uwagę wzięliśmy teren przy rzece, ale nie samą rzekę. Wtedy woda była naprawdę bardzo wysoka. Trudno powiedzieć co się stało i dlaczego znalazł się w rzece. Może pośliznął się i nie był w stanie wydostać się z wody? To był bardzo spokojny facet. Jak ktoś prosił o pomoc, to nie odmawiał. Szkoda chłopaka. Mieszkał z matką, to dla niej istny horror.
  Wczoraj około godziny 18 jeden z mieszkańców Harasiuk zobaczył zwłoki pływające w Tanwi. Ciało było już w znacznym rozkładzie. Powiadomił policję. Przypuszczenia niżańskich stróżów prawa potwierdziły się. Był to 42 letni Tadeusz . - Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która odpowie na pytanie jaka była przyczyna śmieci mężczyzny- informuje Stanisław Ślusarczyk z niżańskiej policji. - Ciało zostało zidentyfikowane przez rodzinę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo