Region > Nie będzie lotów Rzeszów-Nowy Jork

  /ra/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Polskie Linie Lotnicze LOT na pewno nie przedłużą na okres zimowy połączenia Rzeszów-Nowy Jork. Osoby, które wykupiły bilety będą musiały odlecieć z Warszawy.
  - Powodem tej decyzji jest zbyt małe zainteresowanie pasażerów lotami - poinformowała Karolina Stanisławska, wiceprezes LOT. - Przywrócone zostanie w sezonie letnim 2008 roku.

  Jej zdaniem rejsy z Rzeszowa, przy takim wypełnieniu samolotów jakie udało się sprzedać na październik lub nawet nieco wyższym, przyniosłyby przewoźnikowi poważne straty.

  Np. na lot z 13 i 14 października dotychczas sprzedano 50 procent miejsc. A na rejs 27 i 28 października sprzedano zaledwie 30 procent biletów.
  - Pasażerom, którzy już wykupili bilety zaproponujemy lot z Warszawy - mówi Wojciech Kądziołka, rzecznik “Lot". - Każdy z pasażerów zostanie poinformowany telefonicznie o zmianach w rozkładzie.

  Połączenie Rzeszów-Nowy Jork nie cieszyło praktycznie żadnym zainteresowaniem pasażerów chcących podróżować w klasie biznes, które zwykle daje duże dochody liniom lotniczym.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo