Nowa Dęba/Baranów Sandomierski > Zdolni dostali stypendia

  Nowa Dęba/Baranów Sandomierski > Zdolni dostali stypendia

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  12 uczniów z Nowej Dęby i czworo z Baranowa Sandomierskiego zostało stypendystami Stowarzyszenia Młodzieży Katolickiej z Zaleszan. Co miesiąc będą otrzymywać po 380 złotych.

  To już kolejny rok, w którym zdolna młodzież z naszego regionu może liczyć na pomoc finansową ze strony Stowarzyszenia Młodzieży Katolickiej z Zaleszan "Wolni od uzależnień", realizującego projekt wspierany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Tegoroczni maturzyści, mający bardzo dobre wyniki na maturze, pochodzący z niezbyt zamożnych rodzin, a chcący studiować na studiach dziennych, mogli starać się o przyznanie stypendium w wysokości 380 złotych miesięcznie.

  Na terenie gminy Baranów Sandomierski o stypendia starało się 18 uczniów. Spośród nich fundacja pozytywnie zaopiniowała podania czterech osób. Stypendystami zostali Katarzyna Smykla, Paweł Partyka, Paulina Gorazd i Sylwia Węcowska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo