Gorzyce > Przegląd Orkiestr Dętych

  Gorzyce > Przegląd Orkiestr Dętych

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Pięć orkiestr weźmie udział w I Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, jaki odbędzie się w niedzielę w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim.
  Oprócz występów konkursowych, orkiestry przemaszerują uliczkami Gorzyc, a wieczorem odbędzie się wspólna zabawa taneczna dla uczestników przeglądu i mieszkańców.

  W przeglądzie zaprezentują się: Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej, Zespół Orkiestry Dętej z Markowej, Orkiestra Dęta z Grodziska Dolnego, Parafialna Orkiestra Dęta z Komorowa oraz gospodarze - Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzycach.

  Imprezę rozpocznie o godzinie 12 msza święta w gorzyckim kościele, po niej nastąpi przemarsz orkiestr na plac Środowiskowego Domu Kultury, gdzie będą się odbywać prezentacje konkursowe. Wstęp wolny.
  Organizatorami przeglądu są Starosto Powiatowe w Tarnobrzegu, Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach oraz Polski Związek Chórów i Orkiestr w Rzeszowie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo