Region > Rozpoczęliśmy wielką akcję "Pierwszaki 2007/2008

  Region > Rozpoczęliśmy wielką akcję "Pierwszaki 2007/2008

  ZS

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rozpoczęły się pasowania na uczniów klas pierwszych w szkołach podstawowych w Stalowej Woli. Przejętym ceremonią pierwszakom towarzyszą równie przejęci rodzice.

  W Stalowej Woli powstał w tym roku Zespole Szkół nr 3, a w jego skład wchodzi Publiczna szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II. Tu w czterech pierwszych klasach odbyło się pasowanie na uczniów. Dzieciaki ubrane były w kolorowe nakrycia głowy, a pasował ich wielkim ołówkiem dyrektor Marek Kopera.

  To także początek akcji "Pierwszaki" prowadzonej od kilku lat przez "Echa Dnia". Robimy zdjęcia wszystkim klasom pierwszym. Zostaną opublikowane w specjalnym dodatku 5 grudnia. Akcji będą towarzyszyć spotkania klas pierwszych z policją i strażakami na temat bezpieczeństwa na drogach i unikania zagrożeń w kontakcie ze zwierzętami czy osobami, które mogą dzieci wykorzystać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo