Region > Szkolenia jak napisać wniosek o pieniądze

  Region > Szkolenia jak napisać wniosek o pieniądze

  ebnis

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego został uruchomiony nowy program, dzięki któremu instytucje z całej Polski mogą starać się o około 11,5 miliarda Euro.
  Realizacja tego programu potrwa do 2013 roku. W naszym regionie ruszyły specjalne szkolenia, na których instytucje społeczne, bo do nich skierowany jest program, mogą nauczyć się jak napisać dobry wniosek o unijne pieniądze. Napisanie prawidłowego projektu to podstawowy warunek do otrzymania dofinansowania z Unii Europejskiej.

  - Na szkolenia mogą zgłaszać się ośrodki pomocy społecznej, stowarzyszenia, urzędy pracy i szkoły - wyjaśnia Joanna Dyrda-Muskus, specjalista ds.
  promocji i informacji Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Tarnobrzegu - Osoby z tych instytucji dostają dokładne wskazówki jak napisać dobry projekt i zrealizować zawarty w nim pomysł - dodaje. - Z doświadczenia wiemy, że wiele organizacji ma doskonałe pomysły, ale niestety nie są one w stanie samodzielnie napisać wnioski w sprawie dofinansowania - wyjaśnia Dyrda-Muskus.

  Wszystkie organizacje zainteresowane szkoleniami wszelkie szczegółowe informacje uzyskają na stronie www.tarnobrzeg.roefs.pl. Szkolenia potrwają do czerwca przyszłego roku. Nie istnieją tak zwane sztywne terminy tych szkoleń. Dokładne informacje kiedy są one organizowane znajdują się również na wspomnianej stronie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo