Sport > Robert Korzeniowski z wizytą w Tarnobrzegu

  Sport > Robert Korzeniowski z wizytą w Tarnobrzegu

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Były mistrz świata i złoty medalista olimpijski w chodzie sportowym, Robert Korzeniowski będzie gościem sobotnich obchodów jubileuszu 30-lecia Miejskiego i Uczniowskiego Klubu Sportowego Tarnobrzeg.

  Uroczysta akademia rozpocznie się w sobotę o godzinie 19 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu. Przybędą na nią władze samorządowe województwa i miasta, także byli zawodnicy i zawodniczki reprezentujący ten klub.
  Nim jednak rozpocznie się oficjalna uroczystość, w której wziąć ma udział sam Robert Korzeniowski, a trzeba wiedzieć, że popularny "Korzeń" reprezentował w przeszłości barwy tego klubu, odbędą się imprezy towarzyszące.

  Już od godziny 15 w hali widowiskowo-sportowej OSiR odbędą się pokazowe zawody chodu sportowego, w których najmłodsi adepci tej dyscypliny sportu rywalizować będą z uczestnikami Igrzysk Olimpijskich w Atenach, Grzegorzem Sudołem z Nowej Dęby oraz Mieczysławem Rutyną z tarnobrzeskiej Wielowsi, który był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Meksyku i Tokio. Dwie godziny później, o 17 rozpocznie się mecz siatkarzy, w którym wystąpią byli zawodnicy tarnobrzeskiego klubu. Po meczu rozpocznie się uroczysta akademia.

  - Warto przyjść do hali, nawet po to, by w akcji zobaczyć naszych olimpijczyków, Grzegorza Sudoła i Mieczysława Rutynę. Pochodzą przecież z naszego regionu, a nie ma zbyt wielu okazji przyjrzeć się im z bliska i porozmawiać z nimi. Zapraszam do hali cale rodziny mieszkańców Tarnobrzega i okolic - zachęca do udziału w jubileuszu klubu, jego wieloletni prezes, pomysłodawca i organizator spotkania Mieczysław Żarnowski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo