Sport > Jubileusz Robertem Korzeniowskim

  Sport > Jubileusz Robertem Korzeniowskim

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Były mistrz świata i złoty medalista olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski będzie gościem sobotnich obchodów jubileuszu 30-lecia Miejskiego i Uczniowskiego Klubu Sportowego Tarnobrzeg.

  Uroczysta akademia rozpocznie się w sobotę o godzinie 19 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu. Przybędą na nią władze samorządowe województwa i miasta, także byli zawodnicy i zawodniczki reprezentujący ten klub.
  Zanim jednak rozpocznie się oficjalna uroczystość, w której wziąć ma udział sam Robert Korzeniowski, a trzeba wiedzieć, że popularny "Korzeń" reprezentował w przeszłości barwy tego klubu, odbędą się imprezy towarzyszące.

  Już od godziny 15 w hali widowiskowo-sportowej odbędą się pokazowe zawody chodu sportowego, w których najmłodsi adepci tej dyscypliny sportu rywalizować będą z uczestnikami igrzysk olimpijskich w Atenach Grzegorzem Sudołem z Nowej Dęby i Mieczysławem Rutyną z tarnobrzeskiej Wielowsi, który był uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Meksyku i Tokio. Dwie godziny później, o 17 rozpocznie się mecz siatkarzy, w którym wystąpią byli zawodnicy tarnobrzeskiego klubu. Po meczu rozpocznie się uroczysta akademia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo