Region > Solidarność rozdaje karty rabatowe

  Region > Solidarność rozdaje karty rabatowe

  Zdzisław SUROWANIEC

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Związkowcy z Solidarności rozprowadzają w naszym regionie karty rabatowe "grosik", pozwalające na skorzystanie ze zniżek w sklepach, a nawet towarzystwach ubezpieczeniowych. Ich posiadaczami jest już pięćset osób.

  Solidarność upowszechnia w całym kraju program "Twoja Karta Grosik". Zasada jest taka - związek zawody reklamuje i promuje sklepy i instytucje, w zamian członkowie związku otrzymują w nich bonifikaty. Jak powiedział Henryk Szostak, szef Solidarności w Hucie Stalowa Wola, zniżki mogą sięgać od dwóch procent do czterdziestu.

  W cały kraju z programu "grosik" korzysta ponad 100 tys. związkowców. W naszym regionie akcja dopiero się rozkręca od miesiąca. W Sandomierzu i Ćmielowie podpisano pierwsze umowy w tym województwie, a w Janowie Lubelskim pierwszą umowę na Lubelszczyźnie.

  Akcja jest więc w powijakach, ale rozwija się dynamicznie - usłyszeli dziennikarze na konferencji prasowej w siedzibie regionalnej Solidarności w Stalowej Woli. Jak zapewnił Henryk Szostak, do współpracy jako partner włączyła się między innymi sieć sklepów Społem w Stalowej Woli.
  Każda karta ma kod kreskowy. Koszt jej druku to 1,22 złotego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo