Stalowa Wola > Odnaleziony zabłąkany wędkarz

  Stalowa Wola > Odnaleziony zabłąkany wędkarz

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  To zabłąkany wędkarz wzywał dziś pomocy w okolicach Radomyśla nad Sanem, co wieczorem postawiło w stan alarmu straż pożarną ze Stalowej Woli i Sandomierza.
  Straż pożarna ze Stalowej Woli wezwana została dziś przed godziną dziewiętnastą do akcji ratunkowej osoby, która podobno dryfowała na wywróconej łodzi i wzywa pomocy w Radomyślu nad Sanem.

  Akcja poszukiwania prowadzona była w ciemnościach, przy niskiej temperaturze powietrza. Brało w niej udział dwa zastępy zawodowe i jeden zastęp ochotniczej straży pożarnej oraz policja. Strażacy przygotowali nawet łódź. O pomoc poproszeni zostali strażacy z powiatu sandomierskiego.

  Jak nam powiedział oficer dyżurny straży pożarnej w Stalowej Woli, do komendy dzwoniło kilku ludzi w tej sprawie, ale podawali sprzeczne informacje. Jedni mówili o osobie wzywającej pomocy i płynącej na wywróconej łodzi, inni o mężczyźnie siedzącym na drzewie, a jeszcze inni twierdzili, że widzieli mężczyznę wychodzącego z wody.

  Kiedy strażacy ze Stalowej Woli przybyli na wskazane miejsce, okazało się, że mężczyzny nigdzie nie było. Ale w Szczytnikach odnaleźli go sandomierscy strażacy. Był to zabłąkany wędkarz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo