Mielec > Jak dotrzeć na groby na cmentarzu komunalnych

  Mielec > Jak dotrzeć na groby na cmentarzu komunalnych

  Agata Dziekan

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mielec > Jak dotrzeć na groby na cmentarzu komunalnych
  Oprócz parkingów przy cmentarzu komunalnym, miejsca postojowe będą też wzdłuż leśnej drogi.
  Mielec > Jak dotrzeć na groby na cmentarzu komunalnych
  Mielczanie i ich goście, którzy będą odwiedzać groby swoich bliskich na mieleckim cmentarzu komunalnym, muszą przygotować się na zmianę organizacji ruchu. Ulica Królowej Jadwigi będzie jednokierunkowa, a ulica Wolności może być w czasie szczytu zamknięta.

  Na ulicę Królowej Jadwigi, przy której znajduje się cmentarz, będzie można wjechać tylko od strony ulicy Partyzantów. Będzie można zaparkować samochód na wyznaczonych parkingach tuż przy cmentarzy, albo nieco dalej, już za cmentarzem wzdłuż drogi gruntowej prowadzącej przez las.
  - Jeśli ktoś miałby wątpliwości, gdzie może zaparkować, na miejscu ruchem będzie kierować sześciu strażaków i harcerze. Trzeba pytać przedstawicieli służb porządkowych - wyjaśnia Michał Polek, naczelnik Sekcji Ruchu Drogowego mieleckiej Komendy Policji.


  Ruch skierują na ulicę Witosa

  W trakcie wyjazdu z cmentarza, jeśli ktoś będzie opuszczał go około godziny 14, może zastać zamkniętą ulicę Wolności, która prowadzi do centrum miasta. Policjanci mogą ją zamknąć w punkcie, którym krzyżuje się z ulicą Partyzantów i Dąbrówki, a ruch będą kierować z cmentarza prosto na ulicę Witosa. Tę trasą, co prawda nieco dłuższą, ale też będzie można dojechać od centrum.

  Michał Polek apeluje o dużą ostrożność i przede wszystkim zachowanie odpowiednich odległości między pojazdami, aby nie dochodziło do niepotrzebnych stłuczek.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo