Mielec > Dodatkowe specjalne autobusy miejskie 1 listopada

  Mielec > Dodatkowe specjalne autobusy miejskie 1 listopada

  AD

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mielczanie będą mogli 1 listopada dojechać do cmentarza komunalnego pięcioma specjalnymi liniami miejskiej komunikacji, które przedsiębiorstwo uruchamia na ten dzień.

  W Mielcu w najbliższy czwartek będzie obowiązywać rozkłada jazdy Miejskiej Komunikacji Samochodowej jak w dzień świąteczny. Ale MKS uruchamia także pięć specjalnych linii, które dowiozą mieszkańców do cmentarza komunalnego.

  Autobusy linii S-1 będą kursować od ulicy Legionów przez Starówkę do cmentarza komunalnego. Pierwszy kurs przewidziany jest na godzinę 7.30. Rano autobusy na tej linii będą jeździć co pół godziny.

  Ale przed południem częstotliwość zwiększy się znacznie.
  Autobusy będą podjeżdżać na przystanki co dziesięć, pięć minut. Taki rozkład będzie obowiązywał aż do 14.30. Później znowu częstotliwość przejazdów będzie wynosiła pół godziny. Ostatni autobus tej linii odjedzie z ulicy Legionów o godzinie17.25.
  Mieszkańcy osiedla Lotników będą mogli dojechać do cmentarza komunalnego autobusem linii S-2. Ta linia rozpoczyna się na ulicy Pisarka. Rozkład odjazdów przewiduje, że w godzinach 9.15 - 10 autobusy będą odjeżdżać z przystanku co pół godziny, w godzinach od 11 do 16 co około dziesięć minut.

  Z tej linii będą mogli też skorzystać mieszkańcy osiedla Kopernika. Połowa autobusów tej linii będzie też przejeżdżać przez znajdującą się na tym osiedlu ulicę Kusocińskiego.

  Osoby chcące dostać się z osiedla Wojsław na cmentarz komunalny będą mogły skorzystać z linii S-3. Autobusy wyruszą z przystanku przy Domu Ludowym o godzinie 9.45, 11.20 i 13.40.

  Linią S-4 na cmentarz komunalny będą mogli się dostać mieszkańcy okolic alei Jana Pawła II. Z przystanku na tej ulicy autobusu wyjadą o godzinie 9.10, 10.10, 11.10 i 13.50.

  Na cmentarz komunalny z osiedla Rzochów będzie można dostać się linią S-5 o godzinie 9.30, 11.20 i 13.50.
  Na liniach specjalnych nie obowiązują bilety miesięczne. Trzeba wykupić bilety jednorazowe za dwa złote.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo