Stalowa Wola > Kto zostanie starostą?

  Stalowa Wola > Kto zostanie starostą?

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kolejne głosowanie ma szansę wyłonić starostę stalowowolskiego. Czy tym razem Wiesław Siembida uzyska odpowiednie poparcie rady?
  W tym tygodniu dojdzie do powtórzenia wyborów starosty stalowowolskiego. Radni się spieszą, bo powiatowi grozi zarząd komisaryczny. Pretendentem do stanowiska jest sekretarz powiatu Wiesław Siembida.

  - W Urzędzie Wojewódzkim poradzili nam, aby zrobić wybory jak najszybciej - powiedział nam sekretarz, jedyny zgłoszony kandydat na nowego starostę stalowowolskiego. Czas nagli także dlatego, że zbliża się termin przyjęcia budżetu.

  Przypomnijmy; po zdobyciu mandatu posła, starosta Antoni Błądek złożył rezygnację z zajmowanej dotychczas funkcji. W ostatni wtorek na nadzwyczajnej sesji odbyły się wybory nowego starosty. W radzie, w której przewagę ma Prawo i Sprawiedliwość, jedynym kandydatem zgłoszonym na to stanowisko był 46-letni Wiesław Siembida, sekretarz powiatu.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo