Stalowa Wola > Już w piątek koncerty z cyklu...

  Stalowa Wola > Już w piątek koncerty z cyklu "Rock’n’roll umarł?"

  lima

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W piątek, 9 listopada rusza druga edycja koncertów pod szyldem "Rock’n’roll umarł?".
  Czy rzeczywiście umarł, będzie można przekonać się podczas pierwszego koncertu w Stalowej Woli po występie zespołów Element Rock, Kanalia oraz Rockaway.

  W Stalowej Woli podobnie jak w ubiegłym roku zobaczymy grupy Kanalia oraz Rockaway, a także młody Element Rock, którego doceniła publiczność podczas preeliminacji do festiwalu GO Rock. Koncert odbędzie się w nowootwartym "JazzRock Cafe" stworzonym specjalnie na potrzeby występów na żywo.

  Podczas "Rock’n’Roll umarł?" zobaczyć będzie można grupy prezentujące szeroko pojęte odmiany rocka, będące alternatywą dla stricte punkowego lub metalowego grania.
  Organizatorzy starają się, aby świeża muzyka zachęciła nie tylko stałych koncertowych bywalców do przybycia, a również osoby, którym koncert młodych grup do tej pory kojarzył się z wielkim hukiem oraz jazgotem.

  Nazwa "Rock’n’Roll umarł?" to hipoteza, którą w ubiegłym roku każdy koncert pod tym szyldem obalał. Idąc starym obyczajem, tegoroczna edycja stawia sobie podobne cele. - Hasło koncertu celowo jest w formie pytającej- wyjaśniają organizatorzy. - Każdy, kto tylko ma ochotę poznać trochę alternatywy wie, że rock'n'roll nadal istnieje w polskim wydaniu i ma się dobrze, co próbują udowadniać te koncerty. Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim, którzy przychodzą na nie, to pytanie nie zamieni się na stwierdzenie. Właśnie dzięki publiczności rock'n'roll żyje i ma szanse powrócić do swojej najlepszej świetności - opowiadają.

  Koncert rozpoczyna się o godzinie 18, 9 listopada w klubie "JazzRock Cafe" przy ulicy Ofiar Katania 37. Bramy klubu otwarte od są od godziny 17.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo