Pow. Nisko > Samorządowy Oskar dla Andrzeja Bąka

  Pow. Nisko > Samorządowy Oskar dla Andrzeja Bąka

  Sławomir Czwal

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Andrzej Bąk burmistrz Ulanowa, pochodząca z Niska Danuta Huebner oraz Grażyna Gęsicka posłanka z Podkarpacia to osoby nagrodzone przez kapitułę samorządowych Oskarów imienia Grzegorza Palki. Zostali docenieni za wybitne zasługi dla rozwoju samorządności terytorialnej.
  - To napewno miłe docenienie mojej pracy w samorządzie - mówi Andrzej Bąk, burmistrz miasta i gminy Ulanów. - nagroda imienia Grzegorza Palki to nic innego niż samorządowy Oskar, czyli najwyższe wyróżnienie jaką mogą otrzymać samorządowy. Nadawanych przez krajowa ligę samorządową.

  Zdaniem burmistrza nagroda to efekt współpracy z radnymi. Kapituła doceniła i podkreśliła też, że Andrzeja Bąk jako pierwszy burmistrz przekonał mieszkańców Ulanowa do dobrowolnego opodatkowania się na budowę wodociągów. Nie było łatwo, ale udało się. Gmina jest zwodociągowana, większość dróg jest asfaltowa a do gospodarstw podciągnięto gaz.

  - Mój sukces to również zasługa moich urzędników - dodaje burmistrz Ulanowa. - Od początku mojego urzędowania w gminie jest ten sam skarbnik i sekretarz i to również jeden elementów sukcesów tej gminy. Praca w samorządzie to dużo wyrzeczeń jeśli chodzi o rodzinę, ale warto.

  Nagrodę otrzymały również pochodząca z Niska Danuta Huebner komisarz Unii Europejskiej do spraw polityki regionalnej oraz minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka posłanka z podkarpacia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo