Stalowa Wola > Otwarcie “copowskiej" wystawy i koncert...

  Stalowa Wola > Otwarcie “copowskiej" wystawy i koncert Beaty Rybotyckiej

  Gerard Stańczyk

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Stalowa Wola w tym tygodniu świętuje 70. rocznicę narodzin Centralnego Okręgu Przemysłowego. W środę były z tej okazji konferencja naukowa i koncert Katarzyny Groniec, dziś otwarta zostaje wystawa, a artystycznych wrażeń dostarczy koncert Beaty Rybotyckiej z zespołem.

  Monumentalna wystawa “Centralny Okręg Przemysłowy dla przyszłości. Ludzie - Przemysł - Architektura" w samo południe otwarta zostanie w zaadaptowanej hali obok Zespołu Szkół przy ulicy Hutniczej 17.
  Eksponaty, fotografie i projekcje filmowe, a także panel interaktywny przeniosą zwiedzających do czasów Polski międzywojennej. Wystawa będzie czynna w dni powszednie od godziny 9 do 14, w soboty i niedziele od 16 do 18. Bilety kosztują pięć złotych, dla uczniów ulgowe trzy złote.

  W Miejskim Domu Kultury o godzinie 14 rozpocznie się forum gospodarcze. Wystąpi na nim między innymi Grażyna Gęsicka, do niedawna minister rozwoju regionalnego. Przewidziane było również wystąpienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale najprawdopodobniej przyśle jedynie swojego przedstawiciela.
  Na godzinę 17 zaplanowano w Miejskim Domu Kultury koncert Beaty Rybotyckiej z zespołem. Znakomita piosenkarka “Piwnicy pod Baranami" wystąpi za darmo! Za fortepianem zasiądzie pianista “Piwnicy" Konrad Mastyło, szczególnie lubiany przez stalowowolską publiczność. To jego rodzinne miasto i chętnie tu gra. Dla Beaty Rybotyckiej nie będzie to debiut w Stalowej Woli, nasi czytelnicy wiedzą, że była gwiazdą jednej z gali finałowych plebiscytu sportowego “Echa Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo