Sport > Czy odbędzie się dzisiejszy mecz między Stalą Mielec...

  Sport > Czy odbędzie się dzisiejszy mecz między Stalą Mielec a Galicją Cisna?

  /PISZ/, /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Piłkarze czwartoligowej Stali Mielec zagrają ostatni mecz rundy jesiennej na wyjeździe, z Galicją Cisna w Lesku. Czy jednak dojdzie do spotkania, którego początek zaplanowany jest na godzinę 11? Tego nikt nie wie.

  Istniała możliwość, że z powodu zapowiadanych opadów śniegu dzisiejszy mecz może zostać przeniesiony z Bieszczadów do Mielca. Takie decyzje jednak ostatecznie nie zapadły. Piłkarze z Cisnej, którzy swe mecze w roli gospodarzy rozgrywają w Lesku, chcą grać właśnie na tym stadionie.
  Nie tylko jednak opady śniegu mogą storpedować mecz. Okazuje się, że na leskim stadionie zjawić się ma... komornik, bynajmniej nie w roli widza, ale tego, który na poczet długów Galicji może zająć sprzęt sportowy! Gospodarze przygotowali się już na taką ewentualność i mają dodatkowy komplet strojów.

  Trenerowi Stali Zbigniewowi Hariaszowi w składzie zabraknie pauzujących za kartki Pawła Sekuły i Ireneusza Ryniewicza oraz kontuzjowanego Damiana Jędryki.
  Kabaretu związanego z możliwością nierozegrania meczu nie będzie w Tarnobrzegu, gdzie o godzinie 14 piłkarze Siarki rozpoczną pojedynek z Krośnianką-Karpatami Krosno.
  - Wszystko przygotowane, czekamy na rywali i chcę ten rok zakończyć zwycięsko - stwierdził szkoleniowiec tarnobrzeskich piłkarzy Stanisław Gielarek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo